پرسش و پاسخ

سوالی دارید؟ با کمال میل پاسخگو هستیم.

باسلام.از اینکه گلچین تمپلیت را انتخاب کردید سپاسگذاریم.اگر هنوز در رابطه با سیستم گلچین تمپلیت سوالاتی در ذهن شما وجود دارد.امیدواریم با توضیحاتی که در ادامه برای شما می دهیم برطرف شوند..مهمترین چیزی که در مورد گلچین تمپلیت باید بدانید سیستم فروش سایت می باشد.این سیستم بر اساس اشتراک ماهانه می باشد. (اگر با سایت دیگر ما یعنی گلچین آنلاین آشنایی دارید دقیقا همانند گلچین آنلاین است)  در واقع با خرید یک اشتراک شما می توانید قالب ها را نامحدود دانلود کنید. البته بعضی قالب ها در این سیستم ویژه اشتراک های 3 ماهه و بالاتر هستند. بدین معنی که شما با اشتراک یکماهه نمی توانید آنها را دانلود کنید و باید اشتراک 3 ماهه خریداری کنید یا اشتراک 1 ماهه خود را ارتقاء دهید. تعداد قالب های ویژه اعضای 3 ماهه و بالاتر بسیار ناچیز و انگشت شمار است و دلیل آن هم وقت و هزینه مضاعفی است که بر روی این قالب ها گذاشته می شود.

 

 در مورد منو ها : در بخش منو ها سعی شده تا از شلوغی بیش از حد و فیلترهای گوناگون پرهیز شود. در سمت راست سایت 2 منو وجود دارد = "دسته بندی موضوعی"  و "دسته بندی شرکتی"  در بخش دسته بندی موضوعی سعی شده تا قالب ها بر اساس موضوع کاربردیشان از قبیل شرکتی,خبری,فروشگاهی و.. دسته بندی شوند. همچنین دو منوی قالب های فقط فارسی و قالب های خارجی نیز در این دسته بندی وجود دارد تا افرادی که می خواهند تمامی قالب های سایت را بر اساس فارسی یا خارجی بودن یکجا ببیند از این منو استفاده کنند.

در بخش دسته بندی شرکتی سعی شده تا دسته بندی قالب ها بر اساس شرکت سازنده انجام شود.این کار به شما کمک می کند تا بتوانید راحتر قالب های شرکت مورد علاقه خود را پیدا کنید.

 

 • آیا قالب های شما اورجینال هستند؟

     بله ! تمامی قالب های گلچین تمپلیت به طور مستقیم از سایت سازنده و بدون هیچگونه واسطه ای خریداری می شوند و بدون هیچگونه دستکاری و کاملا کد باز ارائه می شوند.
 • آیا قالب ها آپدیت می شوند؟

  بله .تمامی قالب های گلچین تمپلیت به طور منظم آپدیت می شوند.
 • آیا قالب ها محدودیتی در استفاده و نصب دارند؟

  خیر - همانطور که گفته شد قالب ها کاملا کد باز هستند و هیچگونه محدودیتی از قبیل محدودیت روی دامنه یا محدودیت در تعداد نصب یا سایت های مختلف ندارند و شما با دانلود یک قالب می توانید مادام العمر از آن استفاده کنید.
 • آیا قالب ها کد باز هستند؟

  بله.تمامی قالب های ما کد باز می باشند.ما اعتقادی به گذاشتن کد و یا محدودیت روی قالب هایمان نداریم.داشتن یک قالب امن و اوپن سورس حق مشتری است.

هنوز سوالات بیشتری دارید؟

اگر هنوز جواب تمامی سوالات خود را نگرفتید و سوالات بیشتری در ذهن شماست از ما بپرسید با کمال میل پاسخگو خواهیم بود.کافیست سوال خود را برای تیم پشتیبانی ارسال کنید تا در کمترین زمان ممکن پاسخ شما ارسال شود.

سوال دارید؟کلیک کنید!

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

0
 • هیچ نظری یافت نشد
Top